• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Demokracja, tolerancja, patriotyzm, odpowiedzialność - te wartości pozwalają odnaleźć się naszym uczniom we współczesnym świecie.
        • Szkoła Podstawowa nr 3
        • Jesteśmy nowoczesną placówką dydaktyczno - wychowawczą.
        • U nas funkcjonalność łączy się z estetyką. Zapewnia to komfort nauki i pracy.
          • O akcji "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"

USZYJ LALECZKĘ I POMÓŻ INNYM DZIECIOM”

Każdy uczeń może stworzyć dowolną LALECZKĘ Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA . Pedagog Szkolny rozdaje szablony do wykonania laleczek podczas różnych lekcji i w domu.

Wszystkie stworzone przez uczniów laleczki zostaną zaprezentowane podczas AUKCJI CHARYTATYWNEJ, która odbędą się w dniu 23.01.2019 I 24.01.2019 na korytarzu szkolnym.

• Świąteczne klimaty

20 grudnia uczniowie klasy 2a udali się na warsztaty do KPZ Bombki Ozdoby Choinkowe w Sulejówku. Tam poznali legendę o bombce, zobaczyli jak w rękach dmuchacza pana Jacka, ze szkła i ognia, powstaje bombka oraz jak pani plastyczka ręcznie maluje bombki. Uczniowie również malowali swoje bombki, które zabrali do domu. W prezencie dostali dodatkowo dwie ozdoby, które powieszą na choinkę lub będą miłym prezentem.

• Z wizytą w Przedszkolu Nr 2

18 grudnia, na zaproszenie Pani Dyrektor Joanny Gorzkiewicz, udaliśmy się do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sulejówku. Tam mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienia świąteczne w wykonaniu naszych młodszych kolegów. Byliśmy pod wrażeniem ich umiejętności. Brawo przedszkolaki!

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Środa 16.01.2019
    • Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

• Zapraszamy do zakładki KONKURSY

• Drugi rok trwają zajęcia w ramach projektu unijnego. Uczniowie biorą udział w różnych aktywnościach.

• Włącz historię! Bierzemy udział w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. więcej o akcji

• Realizujemy projekt "Wiele radości z Niepodległości"

• Kalendarz roku szkolnego 2018/2019   kalendarz18.doc

• Pozdrawiamy świątecznie

• Obchody Dnia Niepodległości w szkole
      • Dzień Języków Obcych 24.04.2018 r.
      • Wiosenny Konkurs Talentów 21 III 2018 r. etap szkolny
      • Święto Szkoły 8 XII 2017