• Pedagog

• mgr Agata Zadka

Pracuję jako pedagog od kilkunastu lat. Jestem terapeutą pedagogicznym i psychoterapeutą w podejściu systemowym. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu pedagogiki korekcyjnej i doradztwa zawodowego.

Prowadzę zajęcia indywidulane, grupowe z terapii pedagogicznej, TUS oraz konsultacje terapeutyczne i wychowawcze z uczniami i rodzicami.

Łączę różne metody i podejścia pedagogiczne. Bliska jest mi filozofia Marii Montessorii gdzie podążanie za dzieckiem jest podstawą budowania relacji.

Pewien króliczek postanowił biec szybko. Gdy się odwrócił zobaczył, że jego mam jest przy nim.

- A jeśli ucieknę – zapytał

- Będę zawsze  biegła za Tobą- odpowiedziała mama"

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży

Osrodek-Sulejowek