• 7 grudnia

• 7 grudnia 2018 roku obchodziliśmy  Święto Szkoły. Hasłem przewodnim tego wydarzenia było: „Wiele radości z Niepodległości”. Do tej uroczystości nasi uczniowie przygotowywali się od początku 2018 roku. Brali udział w licznych konkursach o tematyce niepodległościowej, wycieczkach tematycznych, pogadankach na zajęciach z wychowawcą, a także wraz z nauczycielami przygotowywali gazetki, które obecnie zdobią korytarze i sale lekcyjne.  Świętowanie rozpoczęliśmy uroczystą akademią, którą prowadzili: uczennica i uczeń z klasy VIIB. Wśród wielu gości, których powitała Pani Dyrektor był m.in. Burmistrz Sulejówka – Pan Arkadiusz Śliwa. Wręczył on nagrody za konkurs pt. „Śladami ważnych miejsc w Sulejówku”. Po części oficjalnej mogliśmy obejrzeć widowisko historyczne pt. „Niezwykła pacjentka” w wykonaniu uczniów klasy VIIA i VIIB. Wisienką na torcie był przepięknie zatańczony polonez.

• Ubieramy choinkę

• 5 grudnia Pani Dyrektor wraz z oddziałami przedszkolnymi ubierała choinkę. Ponieważ mamy 100 lecie Odzyskania Niepodległości - pierwsza bombka była niezwykła.