• O akcji "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"

• USZYJ LALECZKĘ I POMÓŻ INNYM DZIECIOM”

Każdy uczeń może stworzyć dowolną LALECZKĘ Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA . Pedagog Szkolny rozdaje szablony do wykonania laleczek podczas różnych lekcji i w domu.

Wszystkie stworzone przez uczniów laleczki zostaną zaprezentowane podczas AUKCJI CHARYTATYWNEJ, która odbędą się w dniu 23.01.2019 I 24.01.2019 na korytarzu szkolnym.

W tych dniu wieczorem podczas zebrań z rodzicami odbędzie się kiermasz laleczek, chętni rodzice będą mogli kupić laleczki. Zebrane pieniążki przeznaczymy na rzecz potrzebujących dzieci wspieranych przez UNICEF .

• Świąteczne klimaty

• 20 grudnia uczniowie klasy 2a udali się na warsztaty do KPZ Bombki Ozdoby Choinkowe w Sulejówku. Tam poznali legendę o bombce, zobaczyli jak w rękach dmuchacza pana Jacka, ze szkła i ognia, powstaje bombka oraz jak pani plastyczka ręcznie maluje bombki. Uczniowie również malowali swoje bombki, które zabrali do domu. W prezencie dostali dodatkowo dwie ozdoby, które powieszą na choinkę lub będą miłym prezentem.

Klasy 6 ozdabiały bombki z czekolady w fabryce E. Wedel.

• Z wizytą w Przedszkolu Nr 2

• 18 grudnia, na zaproszenie Pani Dyrektor Joanny Gorzkiewicz, udaliśmy się do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sulejówku. Tam mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienia świąteczne w wykonaniu naszych młodszych kolegów. Byliśmy pod wrażeniem ich umiejętności. Brawo przedszkolaki!

To był fantastyczny dzień, za który serdecznie dziękujemy.

Uczniowie klasy 2a z wychowawczynią

• Wieczór poetycki dla rodziców

• 3 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią przygotowali poranek poetycki dla oddziałów przedszkolnych oraz wieczór poetycki „Dla Niepodległej” dla rodziców. Przy blasku świec czytali wiersze o Polsce oraz śpiewali pieśni patriotyczne i piosenki o naszym kraju. Do czytania włączyli się także zaproszeni goście. Dla bliskich uczniowie przygotowali słodki poczęstunek. To był niezapomniany wieczór pełen wzruszeń.