• ZREALIZOWALIŚMY PROJEKT

Nasza szkoła-  Szkoła Podstawowa nr 3 jest najstarszą szkołą w mieście. W tym roku szkolnym przypada 100 rocznica edukacji w Sulejówku oraz 100 rocznica istnienia naszej szkoły.

Bardzo chcemy, żeby ten rok szczególnie zapisał się w pamięci naszej wielkiej Szkolnej Rodziny. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Państwa zaangażowanie podczas realizacji organizowanych akcji, imprez, konkursów.

SPOTKANIE Z EMERYTOWANYMI NAUCZYCIELAMI

26.11 uczniów klas I - III odwiedziły emerytowane nauczycielki naszej szkoły, Panie: Danuta Zbieć, Danuta Madej, Krystyna Skurniewska, Mirosława Badowska, Zofia Prasał, Elżbieta Wojtczuk, Alina Kruk. Uczniowie przyjęli je bardzo ciepło. Przygotowali laurki, podziękowania, kwiaty. Z zainteresowaniem słuchali opowiadań Pań o tym, jak dawniej wyglądała szkoła, jakich przedmiotów uczyły się, gdy same jeszcze były uczennicami. Dzieci zadawały Paniom wiele pytań. Po spotkaniach z dziećmi, nauczycielki dzieliły się swoimi odczuciami. Były wzruszone, pełne pozytywnych emocji i wzruszeń. Bardzo cieszymy się, że zechciały powrócić do naszej szkoły i spędzić z nami ten krótki, ale bardzo ważny czas.