• Ślubowanie klas I

•

Ślubowanie klas I to każdego roku wyjątkowy dzień dla wszystkich pierwszaków naszej szkoły.
        Wszyscy ubrani w uroczyste stroje, w obecności Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców i starszych kolegów uroczyście przyrzekają na Sztandar Szkoły być wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, dbać o dobre imię szkoły, swoim zachowaniem nie sprawiać kłopotów rodzicom i nauczycielom.
        Od tej chwili wszyscy uczniowie klas pierwszych stają się oficjalnie pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej.
        Na pamiątkę tego dnia uczniowie otrzymują tarczę szkolną i okolicznościowe dyplomy.
        Miłym akcentem kończącym uroczystość są upominki od starszych kolegów oraz rogi obfitości od wzruszonych rodziców.

• Tak zwykle świętujemy

•