• Taneczne przerwy w SP 3

• Początek roku szkolnego uczniowie naszej szkoły przywitali tanecznie. Każdą przerwę o 12:30 spędzali na sali gimnastycznej by tańczyć układy z programem Just Dance.

Sala była wypełniona roztańczonymi i uśmiechniętymi dziećmi.

Kolejna odsłona tanecznych przerw po feriach zimowych.

• Zwykła nakrętka- prozaiczna rzecz, a tak wiele dobra może uczynić.

• W akcji zbiórki nakrętek uczestniczymy już od wielu lat. W tym roku również chcemy dołożyć naszą "Nakrętkę" na rzecz Olgi, która jest uczennicą Szkoły Podstawowej "Otwartych Serc" w Sulejówku i bardzo potrzebuje naszej pomocy. Nie wyrzucajcie nakrętek!!! Przynoście je i wrzucajcie w wyznaczonych miejscach. Jeśli każdy uczeń przyniesie chociaż jedną nakrętkę, to już będzie ich prawie 700. Zobaczcie jaka to wielka sprawa!!!

• Bal...bal...bal....w klimacie DYSCO lat 80/90

• Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły, Sąsiedzi, Mieszkańcy Sulejówka!

Rada Rodziców SP 3 zaprasza na BAL

W tym roku gwarantuje fantastyczną zabawę prowadzonę przez Prezentera Muzycznego Michała Morawskiego, pyszne jedzenie, przygotowane przez Pieniak Catering oraz Cukiernię Babeczki, scenerię w tematyce balu oraz niewątpliwie świetnie spędzony czas w klimatycznej atmosferze lat 80, 90.

Koszt: 250zł/os. przy płatności do 14.01.2024 r., po tym terminie 260 zł/os.

Zakup biletów: Osobiście - w Cukierni Babeczki (ul. Armii Krajowej 34, Sulejówek) w godzinach otwarcia cukierni lub mobilnie (blik, przelew) po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 791-020-999

Liczba miejsc ograniczona!