• Konkursy CHEMICZNO FIZYCZNE

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

Na początku marca 2020 r. 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik. Wszyscy uczniowie uzyskali wysoką ilość punktów, a cztery uczennice otrzymały wyróżnienia:

- Sabina Soberka - VII miejsce w kraju

- Antonina Misiuro - VIII miejsce w kraju

- Maja Dudziak - IX miejsce w kraju

- Agata Barańska - XIII miejsce w kraju

Serdecznie gratulujemy!!!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY EUREKA

na początku marca 2020 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA , w którym wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły.

Troje spośród nich uzyskało bardzo wysokie wyniki - wyróżnienie na tle kraju:

- Filip Leśnik - X miejsce w kraju

- Marta Michalak - wyróżnienie

- Kornel Wronkowski - wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy!!!

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Chemii OLIMPUS

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Chemii OLIMPUS wzięło udział 10 uczniów.

Wszyscy uzyskali bardzo wysokie wyniki, a szczególnie Mateusz Rek- zdobył tytuł Laureata. Gratulujemy!!!

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z  Fizyki OLIMPUS

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z fizyki OLIMPUS wzięło udział 6 uczniów. Tytuł Laureata Uzyskał Filip Leśnik

Gratulujemy!!!

• Szanowny Rodzice,

• obecny czas jest trudny dla wszystkich. Sytuacja związana z zagrożeniem epidemią zmusiła uczniów, ale również nauczycieli, do nowej formy pracy. Nie jest ona łatwa i na bieżąco uczymy się jej wszyscy równocześnie. Proszę, aby w przypadku jakichkolwiek trudności czy spostrzeżeń kontaktować się z:

1) nauczycielami przedmiotów,

2) wychowawcami klas,

3) dyrekcją szkoły.

Z nauczycielami, wychowawcą, dyrektorem czy wicedyrektorami można kontaktować się poprzez wiadomość w dzienniku Librus. Można również dzwonić do szkoły, najlepiej w godzinach 9.00 – 13.00. Telefon: 22 783 50 19 wew. 120.Pani sekretarz szkoły generuje nowe hasła w systemie Librus, w przypadku trudności, pomaga przyjść drogę prawidłowego logowania się w systemie. Przekazuje wiadomości pomiędzy nauczycielami i rodzicami. Jeżeli w szkole zostały podręczniki lub ćwiczenia, które teraz są potrzebne, proszę kontaktować się telefonicznie. Postaramy się je odnaleźć i umożliwić odbiór rodzicom.Życzę wszystkim dużo zdrowia i z niecierpliwością, ale również wyrozumiałością, oczekujmy na powrót do dotychczasowego, sprawdzonego sposobu nauczania w szkole.

Z wyrazami szacunku, Elżbieta Kałużyńska – dyrektor szkoły.

• ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM

• Drodzy Uczniowie, zaglądajcie do dziennika elektronicznego Librus. Zadania do wykonania będą wysyłane przez nauczycieli na konta uczniów.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z  zagrożeniem koronowirusem w załączeniu pisma do rodziców i uczniów od Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz apel Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12-25 marca 2020 r. Apelujemy o rozsądne i zgodne z zasadami zachowanie w zaistniałej sytuacji zagrożenia.

W załączeniu pisma:

pismo_MKO_do_uczniow_12.03.2020-1.pdf

pismo_MKO_do_rodzicow_i_opiekunow_12.03.2020-1.pdf

MAZPWI_1-2.PDF

Zapraszamy uczniów, rodziców do kontaktowania się z pedagogiem i psychologiem szkolnym w ramach udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.Udzielamy wsparcia psychologicznego,porad, konsultacji.

Magdalena Kosicka-psycholog Dyżur telefoniczny 605-360-967 czwartki i piątki 13.00-15.00

Agata Zadka-pedagog szkolny Stały dyżur czat w systemie Librus, Rozmowa telefoniczna.poniedziałki i środy 9.00-13.00

Specjaliści czytają wiadomości od rodziców, uczniów w systemie Librus codziennie wieczorem.Osoby potrzebujące konsultacji w ramach doradztwa zawodowego zapraszamy do kontaktowania się z pedagogiem szkolnym.

• `

• Zapraszamy do zakładki REKRUTACJA

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.

Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br.  trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń
            o przyjęcie do przedszkola/szkoły.

Dokumenty można:

Składać osobiście - wejście do szkoły od strony boiska,

Zeskanowane dokumenty wysłać drogą mailową do placówki pierwszego wyboru. Dokumenty będą sprawdzone. W przypadku braków skontaktujemy się telefonicznie.

Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową,  o wysyłce dokumentów.