• ACH...Co To ByŁa za NoC

• W piątek 27.01.2023 odbyła się pierwsza noc filmowa w naszej szkole.

Było naprawdę miło, przyjemnie, spędzić razem czas. Rada Rodziców była sponsorem naszych hot- dogów za co co serdecznie dziękuje.

Były wspólne tańce i dużo śmiechu

Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy przygotowujacych dekoracje i tym, ktorzy pomagali sprzątać.

Podziękowania dla wszystkich nauczycieli za prace i wsparcie podczas wieczoru.

• UWAGA KONKURS

• Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Wlazł kotek na płotek" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, pod patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek, Pana Arkadiusza Śliwy.

Cele konkursu:rozwijanie sprawności manualnej i zdolności plastycznych,rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci,promowanie talentów plastycznych dzieci,Pogłębianie wiedzy na temat różnorodnych technik plastycznych.W konkursie mogą wziąć udział dzieci 5-6 letnie z przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Warunki udziału w konkursie:praca powinna być indywidualna (zbiorowe nie będą oceniane),każda placówka może wysłać maksymalnie dwie prace,forma pracy: płaska w formacie A4, wykonana dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych faktur; wszystkie elementy powinny być odpowiednio przyklejonei zabezpieczone (organizator nie ponosi odpowiedzialności za odklejone elementy),każda praca powinna cechować się oryginalnością, kreatywnością oraz zgodnościąz tematyką; dopuszcza się niewielki wkład nauczyciela,nadesłane prace przechodzą na własność organizatora,do każdej pracy należy dołączyć wypełnione i podpisane czytelnie oświadczenie oraz kartę zgłoszenia, stanowiące załącznik do regulaminu,prace, z dopiskiem: konkurs Wlazł kotek na płotek należy wysłać lub dostarczyć osobiście na adres organizatora: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku,  ul. Głowackiego 47, 05-071 Sulejówek do 24 marca 2023 r., (liczy się data stempla pocztowego)5.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 marca 2023 r.; wyniki zostaną ogłoszone na stronie organizatora, na stronie bliżej przedszkola w zakładce ,,Konkursy i wyniki oraz przesłane do opiekunów.6.Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez komisję konkursową powołaną przez organizatora konkursu.7.Laureaci  (I, II, III miejsce) i osoby wyróżnione otrzymają nagrody oraz dyplomy,a wszyscy uczestnicy i opiekunowie podziękowania.8.Komisja Konkursowa może zdecydować o innym rozdziale miejsc.9.Rodzice poprzez podpisanie karty zgłoszeniowej, wyrażają zgodę na udział w konkursie. Ponadto podpisanie karty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika /oraz placówki delegującej/ wynikających z realizacji konkursu oraz akceptacją niniejszego regulaminu. Uczestnik konkursu /rodzic/, ma prawo wglądu do podanych danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Koordynator konkursu: Magdalena WieczorekKontakt przez sekretariat szkoły,  tel. (22) 783 50 19

• PREZENT DLA SENIORA

• W naszej szkole zawsze coś się dzieje. Tym razem uczniowie klasy 3b razem ze swoimi Rodzicami wzięli udział w klasowych warsztatach plastycznych.  W czasie warsztatów, we wspaniałej atmosferze i z dużym zaangażowaniem wykonali  przepiękne lampiony techniką decoupage.  Wykonane  prezenty  zostały wręczone  Seniorom z okazji Dnia Babci  i Dziadka przez przedstawicieli  klasy  podczas wizyty w Samorządowym Dziennym Domu Seniora+  w Sulejówku. Prezenty  bardzo spodobały   się Obdarowanym,  a dzieci mają ogromną satysfakcję  i przekonanie, że trzeba pamiętać o  Starszych Ludziach i okazywać im szacunek.

• 🐻DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA🐻

• Kubuś Puchatek odwiedził dziś naszą szkołę. W Stumilowym Lesie przez całą noc ważył miodek na pyszne cukierki, które rozdawał wszystkim dzieciom. Po takich cuksach nauka sama wchodzi do głowy... Jeżeli kogoś nie było, może zgłosić się po cukierki do sekretariatu Miś pamiętał o wszystkich.

Kubuś Puchatek rozdawał nawet autografy!

• 👨🏽‍🚀 DZIEŃ DZIWAKA 👨🏽‍🚀

• 9.01. 2023 r- w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ DZIWAKA. Tego dnia uczniowie  mogli ubrać się do szkoły w najdziwniejszy strój, jaki im przeszedł do głowy. Było i śmiesznie i kolorowo, a wszystkim nam dopisywały dobre humory. To kolejny radosny dzień, który zapewniła nam Rada Rodziców. Wszyscy uczniowie, którzy włączyli się w zabawę zostali nagrodzeni słodkościami.

• KONKURS LITERACKI

• Szanowni Państwo,w imieniu organizatora, pana Ryszarda Pawki - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Lublinie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu literacko-plastycznego Stefan Kardynał Wyszyński – naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ NA ŚWIECIE”.Tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym m.in. Pana Przemysława Czarnka - Ministra Edukacji i Nauki.Prace należy składać do nauczycieli religii: p.W.Peter i p. M. Prusa do  3 marca 2023 r.W załączniku  Regulamin oraz Plakat wydarzenia.

REGULAMIN_POKOJ_2023.pdf

• Wigilia szkolna

• Nowa galeria Wigilia szkolna została dodana do albumu fotograficznego

Święta Bożego Narodzenia to radosny czas. Miło było powrócić do tradycyjnej szkolnej Wigilii. W tym roku o świąteczny nastrój zadbała klasa 8a wraz z wychowawczynią p. Ewą Kowalczyk oraz ks. Samuelem Szocińskim.  Uczniowie prezentowali teksty literackie o ważnych w życiu wartościach, przeplatając je wspólnie śpiewanymi kolędami przy akompaniamencie ks. Samuela i kolegi z kl. 8e. Wykorzystaliśmy również monitor mobilny, na którym prezentowane były teksty kolęd. Niespodzianką dla uczniów, nauczycieli i pracowników był świąteczny filmik przygotowany przez grupę taneczną p. M. Behra. Po złożeniu życzeń przez p.Dyrektor rozeszliśmy się do swoich klas, gdzie podczas klasowych Wigilii dzieliliśmy się opłatkiem i świętowaliśmy ten szczególny czas.